top of page
diagnostika.jpg

CESTA K ROVNOVÁZE

Terapie a masáže

ajurveda_pozadi(1).jpg

PROČ ZROVNA AJURVÉDA?

Nabízí učinné přírodní cesty k uzdravení.

Má-li člověk už nějaké zdravotní potíže, Ajurvéda nabízí hned několik možností. Jsou ověřené a propracované tisíciletími. Ajurvédské terapie mohou nejen snížit projevy a nebo je zcela vyloučit, ale hlavně naučit člověka, jak v budoucnu zvládat tyto potíže sám. Nechte si doporučit terapii přímo na míru od diagnostika, jedině tak mohou účinně působit a být k užitku.

DNA.jpg

JAK TO FUNGUJE?

Každá terapie má hlubší a širší dosah.

Vždy působí na nervovou soustavu, na kůži a tím i na vnitřní pohodlí, orgány a trávení. Ájurvéda pracuje se všemi tkáněmi v těle a terapie mají za úkol všechny tyto kanálky a tkáně rozproudit a vyčistit, tím nabít novou energií a vyživu.

Všechny tyto aspekty ovlivňují energii jedince a jeho chuť do života (radost, pohodu a štěstí). Vše se dostává do harmonie a nastává omlazení organismu a často i mizí nějaká ta kila navíc.

DRUHY AJÚRVEDSKÝCH MASÁŽÍ

Doporučujeme výběr konzultovat s ájurvédským diagnostikem, ten určí vhodnou terapii na základě individuálních potřeb.

Očekávaný výsledek při nepohodě a i při chronických potížích lze očekávat až po 7, 14, 21 i 28 terapiích za sebou, nejlépe intenzivně každý den. Některé terapie aspoň 1x týdně.

Druhy-masáží_0016_1.png

Abhyangam

60 minut 1300,- Kč, balíček včetně obličeje a hlavy 90 minut 1550 Kč

Bylinná olejová masáž celého těla i chodidel a dlaní. Během masáže se působí i na marmové body (uzlové body proudění sil v organismu). Masáž zvyšuje proudění bílých krvinek, obranyschopnost a tvorbu protilátek v těle. Oživuje tělo a zpomaluje proces stárnutí. Působí dobře i na psychiku. Harmonizuje tělo, uvolňuje stažené svaly a zjemňuje pleť. Odbourává stres a zlepšuje spánek.

Druhy-masáží_0010_7.webp

Udvarthanam

60 min. 1600 Kč

Masáž na kůži bylinnou olejovou pastou celého těla. Pasta ohřívá, masíruje, detoxikuje, projasňuje pleť. Eliminuje pachy a podporuje lymfatický systém a odstranění zánětů na kůži. Dochází k omlazení .

Druhy-masáží_0014_3.png

Swedanam

15 min. (250 Kč)

Bylinné napařování v napařovací komoře. Hlava je mimo komoru, nezatěžuje se srdce a přitom se prohřívá celé tělo. Doporučuje se hlavně po masážích pro uvolnění a pro lepší průnik léčivých látek do tkání.

Druhy-masáží_0013_4.png

Podikizhi (podikihi)

60 minut 1600 Kč (délka masáže je podle velikosti těla), 

balíček včetně masáže obličeje a hlavy 90 minut 1850 Kč

 

Bylinná masáž pomocí měšců s rýží a bylinami. Během procedury se měšče namáčí do teplého oleje. Účelem je prohřát svaly a změkčit je, prokrvit pokožku. Pomáhá při zánětech kloubů a svalů, po poraněních. Detoxikuje a je účinná i při celulitidě.

Shirodhara.webp

Shirodhara (širodara)

60 min. 1800 Kč

Lití teplého bylinného oleje na hlavu v místě tzv. 3 oka.. Velmi účinná metoda pro sklidnění centrálního nervového systému, na stres, deprese a neklidnou mysl. Zlepšuje spánek. Pro celkovou pohodu celého těla a trávicí soustavy a harmonizace mysli.

Masáž tváře a hlavy se šíjí .webp

Masáž tváře a hlavy se šíjí

45 min. 700 Kč

Technika uvolňující napětí v obličeji, hlavě a krku. Mezi její benefity patří snížení stresu a zmírnění bolestí hlavy.

Speciální techniky.webp

Speciální techniky

30 min. 600 Kč

Ušní, nosní, oční a lokální olejové ošetření Vasti, očistné techniky.

detskemasaze.webp

Masáž dětí a kojenců | bylinná ženská napářka

60 min. 1200 Kč

Naučíme pro domácí použití

* Nabízíme také

Masáž 4 ruční-vzájemná souhra 2 masérů, masáže a některé terapie mají mnohem lepší výsledný efekt, účinek je rychlejší a ráznější. Tělo reaguje lépe , rychleji se potí a vylučuje toxiny. Cena: navíc 30% z původní ceny masáže 1 masérem.

Výhodné ucelené balíčky služeb pro intenzivní péči:
Diagnostika, doporučení a 1 celotělová abhyanga se svédan boxem: 3900 Kč
Diagnostika, doporučení a 5 terapií dle individuálních potřeb: 8900 Kč
Diagnostika, doporučení a 10 terapií dle individuálních potřeb: 16900 Kč
5 terapií: 7900 Kč ( jedině pokud známe diagnostiku)
10 terapií: 15000 Kč (jedině pokud známe diagnostiku)

 

Intenzivní ájurvédské pobyty: 1 den 3900,- Kč (2x denně procedury, cvičení, strava, ubytování), plus diagnostika a doporučení 2300,- Kč. Doporučuje se minimálně 3, 7, 14, 21 i 28 dní v kuse.

Dárkový poukaz dle vašeho přání a ceny. U nás přijímáme platbu hotovostí i platební kartou.

bottom of page