top of page
Ramiza_backround.jpeg

vlastní cestou za rovnováhou

Zažeňte nepříjemné fyzické projevy i negativní myšlenkové stavy. Ulehčíme vám od potíží kloubů, svalů, migrén, únavou nebo stresem. Prostřednictvím ÁJURVÉDSKÉ MEDICÍNY.

rovnovaha.png

JAK TO DĚLÁME?

Každému jednotlivci vysvětlíme 

jak zvládat zásady pro udržení své rovnováhy

Dlouhodobým cílem Ajurvédy není léčit, ale naučit jednoduché zásady pro udržení vlastní konstituce, tak aby si každý byl schopný poradit v běžném životě a lehké výchylky zvládat samostatně. V druhé řadě vzniklé zdravotní problémy napravovat …

PROVEDEME

Diagnostiku

Diagnostika.png

Ájurvédský diagnostik rozhovorem a pozorováním v klidném prostředí určí Vaši konstituci. Najde nerovnováhu a doporučí metody, které pomohou vyřešit zdravotní problémy.

NAVRHNEME

Terapii

Terapie.png

Na základě doporučení od diagnostika nabízíme ájurvédské terapie, které mají blahodárné účinky. Všechny mají za cíl očistit tělo od toxinů, rozproudit nefunkční tělesné tekutiny, posílit oslabené vnitřní orgány a doplnit živiny tam, kde chybí. 

DOPORUČÍME

Stravování

Stravování.png

Velký význam na cestě k rovnováze je správné stravování, vědět co pro koho je vhodné, kdy a jak se správně stravovat. Systém ájurvédy dokáže pro každého nastavit jednoduchá pravidla a principy. 

NAUČÍME

Cviky

Cviceni.png

Známé sestavy a ásány z jógy a další osvědčené cvičební metody pomáhají na cestě k rovnováze. Vaše konstituce vyžaduje svůj přesný typ a dynamiku pohybu na míru. Odborníci přes jógu a další ozdravná cvičení vám jsou k dispozici.

Kontaktní formulář

Zanechte nám kontakt, my se Vám ozveme hned, jak to bude možné a domluvíme si vhodný termín.

Odesláním souhlasím s obchodními podmínkami a zpracováním osobních údajů.

bottom of page